• AdresSümerler Mh. Harbiye Cd. No:103/3

  • Telefon 0326 223 60 60

  • Mail teknik@kenanbilisim.com

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Önceliğimiz barış ve huzur içerisinde siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir.

Kenan Bilişim

Kenan Bilişim olarak 2017 yılından beri Hatay’da siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına bulunmaktayız. Kısa sürede çok işler başardık. İşimizi severek yapıyoruz ve bu bizi mutlu ediyor. Kendimizi sürekli geliştirerek bünyemize yenilikler ekliyoruz. Profesyonel ekip ve hızlı çözüm ortaklığı ile tüm sorun ve sorularınıza cevap oluyoruz. Güvenlik ve Alarm Sistemleri, Bilgisayar Program & Yazılım, Bilgisayar Tamiri, İnternet & Modem Kurulumu, İnternet Çözüm Ortaklığı , Web Tasarım ve e-Fatura sistemleri de dahil olmak üzere birçok hizmetimiz bulunmaktadır.

Kenan Bilişim olarak önceliğimiz müşteridir. Müşteri her zaman haklıdır sözüne bağlı kalarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmet vermek ilk hedefimizdir. İşimizin önceliğine insanı koyar, emeğe saygı duyarız.Bu doğrultuda topluma iyi hizmet verebilmek adına elimizden gelenin en iyisini halkımıza sunar, kalite politikasını izleriz.
Çalışanlarımızın iş-sosyal yaşam ilişkisini dengede tutmaya çalışır, emeğe değer veririz. Mutlu bir çalışan mutlu müşteri oluşturur fikrine inanır ve bu doğrultuda çalışırız.Çalışanlarımızın yeniliklerden ve gelişmelerden geri kalmamaları için gereken tüm eğitimleri verir, seminerleri düzenleriz.
Diğer bir önceliğimiz barış ve huzur içerisinde siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir.